انار نی ریز
سه شنبه , مرداد ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره انار / تولید کننده کنسانتره انار | فروش آن در شیراز

تولید کننده کنسانتره انار | فروش آن در شیراز

چگونه می توان مستقیما از تولید کننده کنسانتره انار در شهرهای مختلف خرید کرد؟ انار که یکی از میوه های پر خاصیت می باشد، دارای فراورده های بسیار زیادی است انواع فراورده های انار را می توان در کارخانجات و شرکت های تولید محصولات و مواد غذایی، با استفاده از دستگاه های خاصی، تهیه و توزیع کرد.
رب انار و روغن انار از معروف ترین فراورده های انار محسوب می شوند، ماده دیگری که می توان از دانه های انار استخراج کرد، کنسانتره انار می باشد که از نظر خاصیت و کیفیت، با دانه انار هیچ تفاوتی ندارد.
شرکت های تولید کننده کنسانتره انار در کشور، به تعداد معدودی وجود دارند.
یکی از استان هایی که شرکت تولیدی کنسانتره انار در آن واقع شده است، استان فارس می باشد که سالانه با تولید هزاران تن از انواع فراورده های انار بویژه کنسانتره، در کنار فروش بسیار زیاد آن در شیراز و شهر های مختلف ایران، میزان قابل توجهی از این محصول را نیز به سایر کشور ها، مخصوصا کشور های همسایه، صادر می کند.

تولید کننده کنسانتره انار | فروش آن در سمنان

تولید کننده کنسانتره انار در تهران

تولید کننده کنسانتره انار در تهرانتعداد زیادی از نمایندگی های کارخانجات تولید کننده کنسانتره انار در تهران وجود دارند. این نمایندگی ها با ارائه بهترین کنسانتره انار و سایر محصولات و فراورده های انار در بازار خرید و فروش کنسانتره انار تهران و سایر نقاط کشور با هم در رقابت هستند.

تولید کننده کنسانتره انار از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمتی خوب ارائه می دهد.

فروش کنسانتره انار در شیراز

فروش کنسانتره انار در سمنانشرکت ها و کارخانه های زیادی در کشور وجود دارند که به تولید انواع فراورده های انار می پردازند که این محصول را با قیمتی مناسب و کیفیتی مرغوب به فروش می رسانند.

فروش کنسانتره انار در شیراز نیز همچون سایر شهر ها از رونق خوبی برخوردار است.

از آن جایی که یکی از کارخانجات تولید کنسانتره ایران در این استان واقع است، و این شهر، خود به عنوان یک مرکز خرید کنسانتره انار می باشد، قیمت فروش کنسانتره انار در این شهر بسیار کمتر از سایر شهر ها می باشد.

فرایند تولید کنسانتره انار

فرایند تولید کنسانتره انارتولید آب میوه انار، رب انار، روغن انار و  انواع لواشک های طعم انار و تولید کنسانتره انار از جمله  فراورده های انار می باشد.

از بین فراورده های مختلف انار، کنسانتره انار ممکن است برای عده ای ناشناخته باشد و برخی افراد  نمی دانند که موارد استفاده کنسانتره انار چیست و اصلا چگونه ساخته می شوند.
ما در اینجا فرایند تولید کنسانتره انار را به تفصیل بیان می کنیم:

وقتی که انار به رشد کافی رسیدند و قابل برداشت شدند، کشاورزان شروع به چیدن انار ها کرده و سپس مشغول  بسته بندی آن ها جهت انتقال شان به کارخانجات می کنند. بعد از اینکه انار ها از مزارع چیده شدند و به کارخانه ها انتقال داده شدند، آن ها را توسط دستگاه های خاصی، شست و شو  می دهند، سپس انار های شسته شده را جهت قاچ شدن و جدا کردن پوست از دانه های انار، وارد دستگاه دیگری می کنند. دانه هایی که جدا شده اند را برای آب گیری وارد ماشینی دیگر کرده و توسط دستگاه های پرس و ایجاد فشار همه جانبه، آب دانه ها را می گیرند. هر شرکت تولید کننده کنسانتره انار، تحت شرایط ویژه و در دمای خاصی، میزان قابل توجهی از آب انار را به طور غیر مستقیم تبخیر می کنند. حاصل تبخیر آب انار، پودری شفاف و خوش رنگی می باشد که آن را کنسانتره می گویند.

این پودر ها در کارخانه تولیدی کنسانتره انار، بسته بندی و وارد بازار می شوند.

از آن جایی که رشد و تولید انار در فصل های خاصی صورت می گیرد، نمی توان آن را به مدت طولانی جهت استفاده نگه داشت، از این رو تولید کنندگان کنسانتره انار با تولید این محصول، امکان استفاده از مواد مفید موجود در انار را در تمامی فصول سال جهت علاقمندان به این میوه، فراهم کرده اند.

بزرگترین تولید کننده انار در ایران

بزرگترین تولید کننده انار در ایرانایران که از نظر آب و هوایی شرایط مساعدی برای کشت انار دارد، سالانه بیشترین صادرات انار جهان را انجام می دهد، از جمله شهرهایی که در زمینه کشت و پرورش انار در ایران زبان زد هستند، شهر های ساوه در استان مرکزی، نی ریز در استان فارس و فردوس مشهد می باشند که عنوان بزرگترین تولید کننده انار ایران را به خود اختصاص داده اند.

عرضه بدون واسطه کنسانتره انار

عرضه بدون واسطه کنسانتره انارعرضه بدون واسطه کنسانتره انار، بدین معناست که حجم فراوانی از کنسانتره به طور مستقیم از کارخانه تولید کننده در دسترس خریدار قرار می گیرد.
نکته مثبتی که در عرضه بدون واسطه وجود دارد این است که این نوع فروش، علاوه بر آن که محصول را با بالا ترین کیفیت و در کمترین زمان و در تازه ترین حالت خود، به دست مشتریان می رساند، محصول مورد نظر، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است،
لذا برخی توزیع کنندگان و یا فروشگاه های اینترنتی به عرضه بدون واسطه کنسانتره انار در سطح کشور می پردازند.

خریدار کنسانتره انار به قیمت تولید

خریدار کنسانتره انار به قیمت تولیدیک خریدار کنسانتره انار به قیمت تولید، به دنبال خرید بیشتر و صرف هزینه کمتر می باشد.
کنسانتره به دلیل ویژگی هایی که دارد، به طوری کلی یک محصولی ست که قیمت تمام شده آن بسیار مناسب و نرمال است،
اما بعد از تولید، وقتی که روانه بازار بشود قیمت های مختلفی را پیدا می کند.
اغلب خریداران کنسانتره انار،  کارخانجات تولید شیرینی و کیک و شرکت های تولید پودر شربت و ژله می باشند.
این کارخانجات به دلیل این که برای تولید محصولات خود هم چون ژله، نیاز زیادی به کنسانتره انار دارند، ترجیح می دهند که سفارش کنسانتره انار مورد نیاز خود را به گونه ای به کارخانجات تولید این محصول بدهند که قیمت کنسانتره ها برایشان به قیمت تولید در آید و قیمت تولید، همان قیمت درب کارخانه است که ارزان ترین قیمت محسوب می شود.

تامین کننده کنسانتره انار در کشور

تامین کننده کنسانتره انار در کشورتامین کننده کنسانتره انار در کشور در درجه اول، کارخانجات و شرکت های تولید کننده فراورده های میوه انار می باشند و در درجات بعدی نمایندگی های کنسانتره انار در شهر های مختلف و فروشگاه های مواد غذایی بزرگ و کوچک در سطح کشور می باشند.
عمده فروشی ها نیز سهم بسزایی در تهیه و توزیع کنسانتره انار در میان مردم دارند.
از آن جایی که قیمت عمده کنسانتره انار بسیار مناسب تر از قیمت آن در فروش های جزئی و بسته ای ست، اغلب مردم عمده ی کنسانتره مورد نیاز خود را از عمده فروشی ها تهیه می کنند.

یکی دیگر از مراکز تامین کننده های کنسانتره در ایران که چند سالی ست شهرت یافته و خرید از آن ها در بین اکثر مردم، رواج پیدا کرده است، سایت ها و فروشگاه های مجازی فروش فراورده های مختلف انار از جمله کنسانتره می باشد
مزیت این گونه فروشگاه ها در این است که برای خرید هر نوع فراورده ای، نیاز به مراجعه حضوری مردم نیست و افراد در هر زمان و هر مکانی که باشند می توانند از طریق اینترنت، وارد این سایت ها شوند و انواع فراورده ها را مشاهده و خریداری کنند.

شرکت واردات و صادرات کنسانتره انار

شرکت واردات و صادرات کنسانتره انارصادرات تولیدات کشاورزی ایران از جمله انار و فراورده های آن که می توان به کنسانتره انار اشاره کرد، توسط شرکت واردات و صادرات کنسانتره انار انجام می گیرد.
این شرکت ها با در نظر گرفتن تمامی جوانب لازم جهت وارد و صادر کردن محصولی، اقدام به صادرات و واردات آن می کنند.
بازار کنسانتره انار در ایران و جهان از رونق بی شماری برخوردار است این محصول به دلیل پودری بودن، دارای وزن کم و حجم بسیار اندکی است و به همین دلیل، هزینه های حمل و نقل جهت توزیع و پخش کنسانتره انار بسیار کمتر از هزینه های حمل و نقل انار و آب انار می باشد
و  از آن جایی که تمامی خاصیت های یک انار خوب را دارا می باشد و ماندگاری آن طولانی ست، هم در میان افراد مختلف صادر کننده کنسانتره انار که همان شرکت های وارداتی و صادراتی کنسانتره می باشند، و هم در میان اقشار مختلف مردم در سطح جهان، به محصولی پر طرفدار تبدیل شده است.

صادرات انار به قیمت کارخانه

صادرات انار به قیمت کارخانه انار ایرانی به دلیل ویژگی های منحصر بفردی که دارد طرفداران بسیتری را در سراسر دنیا پیدا کرده است.
همزمان با پایان تابستان و شروع فصل پاییز، که بهترین زمان برای برداشت انار از درختان در مزارع و باغات انار می باشد، صادرات انار به قیمت کارخانه نیز به اقصی نقاط جهان آغاز می شود.
طبق آمار جهاد کشاورزی و گمرک ایران سالانه بیش از چندین تن از انواع انار ایرانی به سایر کشورها  از جمله کشور های همسایه همچون عراق، امارات متحده عربی، افغانستان؛ آذربایجان و … صادر می شود که موجب رونق اقتصادی کشور می گردد.

پخش عمده کنسانتره انار

پخش عمده کنسانتره اناربه دلیل تولید انبوه انار در کشورمان ایران، سالانه مقادیر زیادی از فراورده های انار نیز در شرکت ها و کارخانجات تولید مواد غذایی، ساخته و روانه بازار می شوند، از جمله این فراوده ها که طرفداران زیادی هم دارند، کنسانتره انار می باشد.
مراکز زیادی وجود دارند که محل مناسبی برای توزیع این نوع فراورده هاهستند، یکی از این مراکز، عمده فروشی ها می باشند که به پخش عمده کنسانتره انار می پردازند.
یکی از مزیت هایی که عمده فروشی ها دارند این است که با قیمت مناسبی، حجم زیادی از محصولات خود را به فروش می رسانند و اغلب مشتریان  و سایرین که نیاز به میزان زیادی کنسانتره انار دارند، به این مراکز پخش عمده، مراجعه می کنند تا بتوانند در هزینه های خود مقداری صرفه جویی کنند.

لیست قیمت روز کنسانتره انار

لیست قیمت روز کنسانتره اناردر رابطه با لیست قیمت روز کنسانتره انار باید خاطر نشان کرد که شرکت های تولید کننده این محصول، هر کدام تحت شرایط خاصی، اقدام به تولید آن می کنند.
در یک کارخانه ممکن است از به روز ترین دستگاه ها و پیشرفته ترین تکنولوژی ها استفاده شود اما کارخانه ی دیگری با استفاده از دستگاه های کلاسیک و معمولی این فراورده را تولید می کنند.
نوع بسته بندی هر شرکت نیز منحصر به همان شرکت می باشد و در اینکه هر شرکت، بسته بندی های پودر های کنسانتره را از چه جنسی می سازد نیز تفاوت وجود دارد، در نتیجه وجود اختلاف در این موارد، موجب ایجاد تفاوت و فرق میان قیمت ها نیز می شود و نهایتا کنسانتره ها، بسته به نوع مارک، با قیمت های مختلفی در بازار دیده می شوند.

موراد مصرف کنسانتره انار

موراد مصرف کنسانتره اناراز آن جایی که ممکن است برخی افراد شناخت کافی از کنسانتره انار و طرز استفاده از آن را نداشته باشند، ما در این جا برخی از موارد مصرف کنسانتره انار را خدمتتان عرض می کنیم:

در ابتدا باید خاطر نشان کرد که از پودر انار یا همان کنسانتره انار، می توان در تمامی فصول سال استفاده کرد.
برای اینکه این پودر همیشه در دسترسمان باشد باید به مواردی توجه کنیم که مهم ترین آن، شرایط نگهداری کنسانتره انار می باشد که بهتر است آن را به دور از رطوبت و نور آفتاب نگه داری کرد.
شما از این فراورده می توانید در عصر داغ یک روز تابستانی، شربتی گوارا با رنگ قرمز یاقوتی تهیه کنید و نوش جان نمایید، برای تهیه شربت انار از پودر آن کافی ست مقداری از پودر را در یک لیوان آب ریخته و اندکی شکر به آن بیافزایید.

از دیگر مزایا کنسانتره انار این است که می توانید از آن در برخی غذا ها به جای رب انار استفاده کنید، رب انار خود به رنگ تیره می باشد و استفاده از آن در غذا به جهت وجود حرارت، ممکن است موجب تیره تر شدن رنگ غذا شود، در این مواقع، استفاده از  پودر انار می تواند رنگ روشن و شاداب تری را به غذای شما بدهد.

از دیگر موارد استفاده و کاربرد کنسانتره انار، استفاده از آن ها در تهیه ژله های انار، انواع دسر و جهت خوش رنگ کردن و طعم دهی بستنی ها می باشد.

کنسانتره ها ممکن است دارای معایبی نیز باشند. از جمله معایب کنسانتره انار این است که این فراورده در صورتی دارای ماندگاری بالایی خواهد بود که در دمای مناسبی، از آن نگهداری شود، چرا که به محض اینکه اندکی رطوبت وارد آن شد، سریع حالت پودری و جامد خود را از دست می دهند و غیر قابل استفاده می شوند.

کشور های تولید کننده کنسانتره انار در جهان

کشور های تولید کننده کنسانتره انار در جهانکشور های تولید کننده کنسانتره انار در جهان، عموما همان کشور هایی هستند که شرایط آب و هوایی آن ها جهت کشت و پرورش انار بسیار مساعد می باشد و سالانه به کشت و تولید هزاران هکتار از انواع گونه های انار مشغولند.
در نتیجه کشت انبوه در این کشور ها، تولیدات انبوهی نیز حاصل می شود که آن ها را به پیشتازان تولید فراورده های انار در جهان، تبدیل می کند.
در راس این کشور ها، ایران قرار دارد و اسپانیا، ایالات متحده آمریکا و قزاقستان در درجات بعدی قرار می گیرند.

طبیعی است که بزرگترین بازار کنسانتره انار در سطح جهان نیز، متعلق به این کشور ها باشد. این کشور ها که در تهیه رب انار، روغن انار و کنسانتره انار در جهان حرف اول را می زنند، بیشترین میزان صادرات فراورده های انار جهان را نیز سهم خود کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمیدرضا زارع
راه های ارتباطی:
مشاوره فروش انار و فرآورده های انار: 09174466722
مشاوره فروش دستگاه انار دانه کن: 09170051241
شماره ثابت: 02128427759
پست الکترونیکی: hamidrezazare093@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرکننده کنسانتره انار درجه یک ساوه به روسیه

در برخی از شرکت ها امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی با تبخیر آب انار به روش های فیزیکی محصولی را به دست می آورند که به آنها کنسانتره می گویند. ایران از جمله کشور