انار نی ریز
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / انار ایران / بهترین انار صادراتی ایران

بهترین انار صادراتی ایران

بهترین انار صادراتی ایران تولید مناطق خوش آب و هوای کشور است. به دلیل کیفیت بالای این محصولات در بازارهای جهانی با استقبال روبرو است.
در میان انواع میوه های خوش طعم و خوشمزه انار جزء پرمصرف ترین ها است که در نواحی مختلف کشور گونه های مختلف آن فرآوری می گردد. به صورت کلی انار به دو نوع انار دانه سفید و دانه قرمز تقسیم بندی می گردد که از انار دانه قرمز غالبا جهت تهیه رب انار در کارخانه های صنعتی بهره گرفته می شود. از این رو حجم بالایی از انارهای درجه یک صادراتی موجود در بازار توسط شرکت های تولیدی رب خریداری می گردد و از آن برای تولید رب انار درجه یک و باکیفیت استفاده می شود.

بهترین انار ایران

در حال حاضر در کارخانه های تولیدی داخلی از بهترین انار ایران در حجم بالا برای تهیه رب استاندارد و مرغوب استفاده می گردد که می توان بسته بندی های مختلف آن را در بازار مشاهده کرد. از آنجا که حجم تولید انار ایران بسیار بالا است مقدار قابل توجهی از این محصولات مازاد بر مصرف بازار بوده و از این رو در کارخانه های تولید آبمیوه به کار گرفته می شود. بخشی نیز در بسته بندی های مناسب به خارج از کشور صادر می گردد.

بهترین انار صادراتی

از بهترین نمونه های انار در بازار که به صورت بسته بندی های استاندارد و یکدست عرضه می شود انار صادراتی ایران است که از گونه های باکیفیت و پر آب می باشد. بهترین انار صادراتی ایران تولید مناطقی از کشور است که دارای آب و هوای معتدل می باشند. از ویژگی های انار صادراتی ایران عدم وجود کرم گلوگاه در این میوه ها و یکدست بودن این انارها از نظر سایز می باشد.

برای تهیه بهترین انار صادراتی ایران میتوانید از طریق پل های ارتباطی موجود در سایت با مجموعه بازرگانی آی نار ارتباط بگیرید.

منبع: بازار انار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمیدرضا زارع
راه های ارتباطی:
مشاوره فروش انار و فرآورده های انار: 09174466722
مشاوره فروش دستگاه انار دانه کن: 09170051241
شماره ثابت: 02128427759
پست الکترونیکی: hamidrezazare093@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انار درشت

قیمت انار درشت صادراتی

قیمت انار درشت صادراتی از نمونه های کیفیت پایین تر بیشتر بوده و در بازار …