انار نی ریز
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / انار قرمز / ارزانترین نرخ انار قرمز برای صادرات

ارزانترین نرخ انار قرمز برای صادرات

آیا می دانید چه مرکزی ارزانترین نرخ انار قرمز صادراتی را دارد؟ از جمله محصولات پرتقاضا و محبوبی در بازار داخلی و خارجی، انار است لزا با وجود فعالیت مراکز و شرکت های زیاد در این حوزه تنها تعداد اندکی از این مراکز انار را با نرخ ارزانی به فروش می رسانند.

نکته ی مهمی که برای خریداران قابل ذکر است این است که نرخ انار در شهرهای تولیدکننده انار پایین تر از سایر نقاط کشور است زیرا در این مناطق انار به وفور قابل دسترسی است.

خریداران انار ایران

انار به لحاظ حجم بالایی که تولید می شود از نیاز داخل کشور بیشتر است لزا باید مازاد آن به کشورهای دیگر صادر گردد تا با این کار هم مانع از رکود بازار انار در داخل کشور شویم و هم چرخه اقتصاد کشور با سرعت بیشتری به گردش در بیاید.

به سبب شرایط مناسب پرورش درخت انار، هر سال بر میزان تولید انار در کشور اضافه می گردد و با توجه به اینکه ابن نوع میوه خواص بسیار زیادی دارد خریداران زیادی مشتاق به تهیه این محصول هستند خصوصا خریداران خارجی از کشورهای عربی و یا سایر کشورهای آسیایی که عمده ترین خریداران انار ایران هستند.

صادرات انار به کشورهای عربی

تولیدکنندگانی که انار را در کیفیت های بالا و مطابق با خواست مشتریان تولید می کنند می توانند صادرات انار را به کشورهای عربی آغاز کنند چرا که این کشورها با حجم بالایی برای تقاضای خرید انار رو به رو هستند.

به جهت نزدیکی ایران به این کشورها این امکان به راحتی فراهم شده که با کمترین هزینه انار را به این کشورها با قیمت مناسب صادر کرد و سود خوبی را کسب کرد که باعث رونق کشاورزی و صنعت باغداری شود.

فروش انار قرمز صادراتی

کشورهای زیادی در دنیا خواهان خرید انار مرغوب ایران هستند چرا که کیفیت انار ایران در دنیا زبانزد است و نظیر ندارد.

کلیه خریداران و شرکت های خارجی می توانند از شرکت های فعال در ایران برای تهیه این محصول اقدام نمایند و با قیمت معقولی آن را خریداری کنند.

شرکت کشت و صنعت آی نار در این زمینه فعالیت گسترده ای را آغاز کرده است و با بهره گیری از باغات وسیع توانسته بدون واسطه این محصول را با ارزانترین قیمت ممکن به مشتریان خود عرضه کند.

ارزانترین نرخ انار قرمز

ارزانترین نرخ انار قرمز چگونه امکان پذیر میشود؟ دو عامل نرخ انار قرمز را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهند، یکی از این عوامل شهر تولیدکننده انار است و دومین و مهم ترین عامل کیفیت انار قرمز عرضه شده است لزا هر چه کیفیت انار قرمز بالاتر باشد نرخ آن هم بیشتر میشود در این بین اگر از شهرهای تولیدکننده انار، محصول را تهیه کنیم مقداری از قیمت انار کاسته میشود.

به سبب فعالیت شرکت های زیاد در امر عرضه میوه، قیمت ها کاملا رقابتی بوده و می توان با ارزانترین قیمت انار را خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمیدرضا زارع
راه های ارتباطی:
مشاوره فروش انار و فرآورده های انار: 09174466722
مشاوره فروش دستگاه انار دانه کن: 09170051241
شماره ثابت: 02128427759
پست الکترونیکی: hamidrezazare093@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انار شیرین

قیمت انار شیرین | مرکز خرید و فروش انار شیرین قرمز

آیا از قیمت انار شیرین در بازار مطلع هستید؟ میوه انار با دانه های قرمز …